دسته‌بندی نشده

نکات بسیار مهم هنگام خرید کاندوم و توجه به آن

چرا باید از کاندوم استفاده کرد

 خرید کاندوم و توجه به آن

رابطه جنسی محافظت شده و حاملگی ناخواسته، دو دلیل عمده‌ی استفاده از کاندوم توسط زنان و مردان است. و هنگامی که کاندومی را برای خودتان انتخاب می‌کنید، مهم است که نوع مناسبی برای شما باشد. اگر واقعا در فکر داشتن یک رابطه جنسی محافظت شده و جلوگیری از بارداری ناخواسته و همچنین بیماری‌های منتقله از راه جنسی هستید، باید نکات بسیار مهم هنگام خرید کاندوم و توجه به آن را در ذهن‌تان داشته باشید.

نکات مهم در خرید کاندوم

۱۰ نکات بسیار مهم هنگام خرید کاندوم و توجه به آن

 • اندازه‌های مختلف کاندوم

  • کوچک – ۴۴ میلی‌متر (عرض) در ۱۶۰ میلی‌متر (طول)
  • متوسط – ۵۰ میلی‌متر (عرض) ۲۰۰.۶۶ میلی‌متر (طول)
  • بزرگ – ۵۳ میلی‌متر (عرض) ۲۰۰.۶۶ میلی‌متر (طول)
  • فوق‌العاده بزرگ – ۵۷.۱۵ میلی‌متر (عرض) ۲۰۵.۷۴ میلی‌متر (طول)
 • اندازه‌گیری آلت تناسلی برای خرید کاندوم سایز مناسب

  • تجهیزات مورد نیاز برای اندازه‌گیری آلت تناسلی: قلم، کاغذ و متر. اگر متر ندارید، نخ و خط‌کش هم خوب است.
  • مرحله‌ی ۱: وسایل لازم را آماده کنید.
  • مرحله‌ی ۲: وقتی آلت‌تان به طور کامل بلند شده‌است، نخ یا متر را در پایه شفت قرار دهید. پایه‌ی شفت همان قسمتی است که شفت به استخوان شرمگاهی متصل است.
  • مرحله‌ی ۳: تمام طول آلت تناسلی خود را تا نوک اندازه‌گیری کنید. از یک قلم برای درج علامت روی نخ یا متر استفاده کنید.
  • مرحله‌ی ۴: سپس متر یا نخ را دور آلت تناسلی ببندید تا سایز دور آن را نیز اندازه‌گیری کنید. اما در حین انجام این کار، از فشار دادن شفت پرهیز کنید. و بستن نخ دور آلت را از قسمت زیرین شروع کنید. به این ترتیب علامت زدن متر یا نخ برای‌تان آسان‌تر خواهد بود.
  • مرحله‌ی ۵: هنگام استفاده از نخ، آن را روی یک سطح صاف قرار بدهید. سپس قسمت علامت‌گذاری شده را با خط‌کش اندازه‌گیری کنید.
 • انواع مختلف کاندوم

  • کاندوم لاتکس
  • کاندوم پلی‌اورتان
  • کاندوم‌های تخصصی
  • کاندوم غیر لاتکس
  • کاندوم با قابلیت دخول به واژن

درک ضخامت، شکل و بافت کاندوم

همه می‌دانند که امروز حتی کاندوم‌های شیاردار یا بافت‌دار هم در دسترس هستند. این نوع کاندوم‌‌ها به این شکل طراحی شده‌اند تا لذت بیش‌تری به فرد بدهند. مردان معمولا از فقدان حس لذت با کاندوم شکایت دارند. بنابراین داشتن مقاربت با یک کاندوم شیاردار یا بافت‌دار، آن حس را به ارمغان می‌آورد. و این همان چیزی است که شما از انواع معمولی این محصول دریافت نمی‌کنید.

در مورد شکل باید بگوییم که تماما به سلیقه‌ی شخص بستگی دارد. اگر شما ترجیح می‌دهید از یک کاندوم که شکل خاصی دارد استفاده کنید، هیچ دلیلی وجود ندارد که آن را نخرید.

اکنون وقت آن است که درباره‌ی ضخامت کاندوم صحبت کنیم. باید بدانید که این موضوع امروز نقش مهمی دارد به این دلیل که انسان به دلیل حضور گزینه‌های زیاد، ترجیحات خود را توسعه داده‌است.

برخی از مردان ترجیح می‌دهند کاندوم‌های نازک استفاده کنند. و برخی دیگر به سراغ انواع نسبتا ضخیم می‌روند. در مورد هر دو، توصیه می‌شود که از ۲ کاندوم روی هم استفاده نکنید. استفاده از دو کاندوم به این معنا نیست که شما دو لایه‌ی محافظتی خواهید داشت.

در واقع، چنین کاری اثر عکس دارد بدان معنا که اگر شما ۲ کاندوم بپوشید، شانس پارگی هر دو بسیار زیاد است. بنابراین تمام هدفی که از پوشیدن کاندوم دارید با شکست مواجه می‌شود.

طول کاندوم

اندازه‌گیری طول آلت تناسلی برای تعیین سایز کاندوم، روش مناسبی است. اکثر مردان این کار را انجام می‌دهند تا طول کاندوم برای‌شان مناسب باشد. اما طول تنها عامل مهم ​​نیست.

عرض کاندوم

اولین چیزی که در این رابطه باید درک شود این است که عرض کاندوم ضرب در دو با دور آلت تناسلی در نزدیکی پایه برابر است. بنابراین اگر می‌خواهید عرض صحیح کاندوم را اندازه‌گیری کنید، کاری که باید انجام دهید این است که آن را روی یک خط‌کش صاف باز کنید. سپس اندازه را از یک طرف لبه به سمت دیگر بگیرید.

نکات مهم در خرید کاندوم

اهمیت سایز دور کاندوم

زمانی که پای خرید کاندوم سایز مناسب به میان می‌آید، دور کاندوم اهمیت زیادی دارد. و این امر در درجه‌ی اول در مورد مردان دارای آلت کوچک‌تر اعمال می‌شود. هنگامی که اندازه‌ی آلت تناسلی پایین‌تر از حد متوسط ​​است، سایز دور کاندوم نقش مهمی ایفا می‌کند.

در چنین شرایطی، در نظر گرفتن دور کاندوم به جای طول منطقی‌تر به نظر می‌رسد. طول کاندوم هم اهمیت دارد، اما به یاد داشته باشید که لازم نیست که آن را به طور کامل باز کنید.

در عین حال، فراموش نکنید که اگر سایز دور کاندوم بزرگ‌تر باشد احتمال سر خوردن را افزایش می‌دهد. بنابراین لازم است که در مورد عرض و دور غفلت نکرده و تنها بر فاکتور طول تمرکز نکنیم.

درک افسانه‌های مرتبط با “کاندوم‌های سایز بزرگ”

کاندوم‌هایی که دارای برچسب سایز بزرگ هستند سبب گمراهی مصرف‌کننده می‌شوند. این‌ها نسبتا بزرگ‌تر از کاندوم‌های متوسط ​​ نیستند. شما می‌توانید پا پیش بگذارید و تمام اندازه‌ها را گردآوری کنید تا ببینید که آیا چیزی به نام “کاندوم سایز بزرگ” اصلا وجود دارد یا خیر.

چندین نکات مهم هنگام خرید کاندوم

چنان‌چه قبلا توضیح دادم، عرض کاندوم به اندازه‌ی طول آن مهم است. اگر می‌خواهید سایزهای کاندوم‌ها را مقایسه کنید، باید عرض را بدانید. عرض استاندارد کاندوم بین ۴۴.۴۵ تا ۵۰.۸ است.

واضح است که خرید یک کاندوم بر اساس شکل و اندازه‌ی یک آلت تناسلی که دچار نعوظ نشده، کار درستی نیست. هنگامی که آلت تناسلی راست نشده، شرایط طبیعی مانند هوای سرد موجب می‌شود تا موقتا سایز آن کاهش بیاید. این امر باعث می‌شود که آلت تناسلی کمی کوچک‌تر شو

برگه حاوی اطلاعاتِ موجود در جعبه یا پوشش کاندوم

برگه حاوی اطلاعاتِ موجود در جعبه یا پوشش کاندومرا دور نیندازید. همه‌ی برندها در بازاریابی زیاده‌روی نمی‌کنند. برخی از کاندوم‌ها در بازار وجود دارند که به مقابله با برخی مشکلات کمک می‌کنند. بنابراین اکنون بیش از هر زمان دیگری خواندن برچسب کاندوم ضرورت دارد.

 

خرید کاندوم از سایت ما

مشاهده سایت مایرا

نشانی اینستاگرام ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *